Belingem je novi čuvar Kralja! Real preživeo Vigo i pored promašenog penala!

23:57

0

Madriđani dugo tražili put do Seltine mreže i na kraju ga našli iz prekida

Džud Belingem - Copyright Profimedia

Real je zadržao maksimalan učinak u Primeri, pošto je na premijeri 3. kola pregrmeo Vigo, golom novog čuvara "kralja" Džuda Belingema u samoj završnici meča – 1:0.

Sreća s početka meča, kada je domaćinu poništen vodeći gol posle asistencije iz VAR sobe zbog faula nad Kepom, brzo je „kralju“ okrenula leđa.

Vinisijus Žunior je zbog povrede morao da napusti teren posle samo 18 minuta igre, a kada se činilo da će Madriđani konačno slomiti otpor tvrdog domaćina, Rodrigo je u 68. minutu promašio penal.

Prethodno se Brazilac i izborio za najstrožu kaznu, ali je njegov šut pročitao golman Selte. Ipak, Anćelotijev tim je za borbenost nagrađen u 81. minutu.

Posle kornera sa desne strane, Hoselu je glavom vratio loptu ka petercu, gde se najbolje snašao Belingem, postigavši gol i na trećoj zvaničnoj utakmici u dresu Reala, a ukupno četvrti.