Partizan je na konopcima! Antić skrivio penal, Valjku preti potop u Danskoj! A šta je tek domaćin promašio! (VIDEO)

24.08.2023

19:39

0

Crno-beli u sve težoj situaciji protiv Nordšelanda

Promašaj Danaca protiv Partizana - Copyright Printscreen/Arena sport

Partizan je na konopcima u Danskoj. Crno-beli nemaju ideju kako da ugroze Nordšeland, dok su odbrani prave katastrofalne greške, koje domaćin surovo kažnjava.

Danski vicešampion vodi od 43. minuta 2:0 golom Ingvartsena iz penala, koji je skrivio Antić.

Levi bek Partizana nije na vreme sklonio ruku posle centaršuta rivala, lopta ga je pogodila u nedozvoljeni deo tela, a izraelski sudija je odmah pokazao na belu tačku.

Ali, kao da je bilo pitanje trenutka kada je Valjak ponovo kapitulirati. Samo dva minuta pre penala, crno-beli su bili veliki miljenici sreće, pošto je Osman prvo pogodio stativu, posle čega je strelac drugog gola promašio ono što je bilo teže promašiti nego dati.