Ronaldo opet strelac, daje skoro gol po meču, ali ne izgleda da je baš srećan... (VIDEO)

16.05.2023

23:13

0

Autor: P.K.

Iako je dao već 17 golova ove godine, nekako slabo tu ima energije

Kristijano Ronaldo - Copyright Profimedia

Kristijano Ronaldo je ponovo dao gol, zadržao vrlo visok procenat efikasnosti od kada je otišao u Saudijsku Arabiju, a njegov Al Nasr je u gostima pobedio  Al Tai 2:0.

U prvom poluvremenu su gosti dominirali, ali nije bilo golova.

Na početku drugog poluvremena je dosviran penal, a loptu je, naravno, uzeo Ronaldo i bio siguran za 1:0.

Zanimljivo da nije pokazao mnogo entuzijazma dok se radovao…

To je jednom od najboljih fudbalera svih vremena bio 17. gol u 19 utakmica u 2023. godini, što je prosek od 0,9 golova po meču.

Ipak, Ronaldo ne deluje srećno i ne igra sa nekadašnjim entuzijazmom, a i njegovoj porodici ne prija baš okolina.

Pobednika je odlučio Taliska, koji je pogodio mrežu domaćina u 81. minutu za konačni rezultat 0:2.

Inače, ova pobeda bi mogla biti od velike važnosti za Al Nasr, jer je Al Itihad u derbiju sa Al Hilalom odigrao 2:2 nakon što je izgubio pobedu u sudijskoj nadoknadi.

Tri kola pre kraja prvenstva Saudijske Arabije, Al Itihad ima 63 boda na vodećoj poziciji, dok drugoplasirani Al Nasr ima tri manje.