Skandal kakav fudbal ne pamti: Valjadolidu poništen čist gol, čuveni Ronaldo poludeo! (VIDEO)

15.05.2023

13:58

0

Jedan na najboljih igrača svih vremena pobesneo na glavnog sudiju meča

gol valjadolida - Copyright Printscreen/Twitter

U meču između Valjadolida i Sevilje videli smo šokantnu scenu kakva se ne pamti u svetu fudbala.

Naime, u centru skandala je bio glavni sudija Miguel Anhel Ortiz koji je svirao kraj prvog poluvremena pošto je Valjadolid postigao gol, a glavni arbitar ga poništio.

Snimci su pokazali da je sudija Ortiz dosudio kraj prvih 45 minuta nakon što je lopta već poslata ka golu Sevilje, što je izutetno razljutilo čelnike domaćeg kluba, pre svih legenadranog fudbalera Brazilca Ronalda, koji je inače i predsednik Valjadolida.

- Ovo je nedopustivo, jer je naš igrač poslao loptu pre sudijskog žvižduka za kraj prvog poluvremena. Do sada smo ćutali, i sve primedbe na račun Valjadolida pokušavali da rešimo službenim putem. Međutim, ovo je prevazišlo svaku meru. Dosta više, ovakve greške mogu da utiču na celu sezonu u kojoj se borimo za opstanak - poručio je Ronaldo.

Inače, Valjadolid se porazom od Sevilje sa 3:0 našao u nezavidnoj situaciji, i ima samo jedan bod više od timova koji se nalaze u zoni ispadanja.

Izvor: M. N.