Vlahomanija zatresla Podgoricu! Ovo su golovi kojima je Srbija srušila Crnu Goru! (VIDEO)

27.03.2023

23:11

0

Orlovi kao gosti slavili na stadionu pod Goricom, uz dva gola napadača Juventusa u samom finišu meča

Dušan Vlahović slavi gol u Podgorici - Copyright MN Press

Srbija je perfektno otvorila kvalifikacije za EURO 2024. Posle uvodnog trijumfa protiv Litvanije, Piksijevi Orlovi došli su i do prvog brejka pošto su u Podgorici savladali Crnu Goru – 2:0.

Dugo su Tadić i drugovi tražili način da otvore motivisanog domaćina, a kada je sve mirisalo na miroljubivi remi bez golova, proradio je Dušan Vlahović koji je sa dva gola u završnih 10-ak minuta doneo veliko slavlje Srbima na stadionu „pod Goricom“.

Prvi pogodak napadač Juventusa postigao je u 78. minutu. Bili su tačni kao sat, i on pravovremenim utrčavanjem posle i udarcem iz prve, i asistentent Filip Mladenović koji je na levom boku sačekao idealan trenutak da uputi teledirigovani centaršut po zemlji.

Sve je rešeno duboku u nadoknadi vremena. Kada su svi čekali samo poslednji sudijski zvižduk, sevnula je kontra Orlova u kojoj je Duci pokazao i svoju snalažljivost pre nego što je loptu drugi put poslao u mrežu rivala.