Kruševac slavi bivšeg napadača Partizana! Ovako je Matić otkinuo bodove Crvenoj zvezdi! (VIDEO)

19.03.2023

19:17

0

Autor: G. F.

Napredak odoleo crveno-belima i nastavio poteru za gornjim delom tabele u Superligi

Matić daje gol Zvezdi - Copyright printscreen

Podelili su bodove fudbaleri Napretka i Crvene zvezde (1:1) u duelu 27. kola Superlige, koji je odigran u Kruševcu.

Imali su favorizovani gosti, golom Mirka Ivanića, prednost od 38. do 85. minuta kada je na scenu stupio nekadašnji napadač Partizana i Vojvodine Bojan Matić.

Iskusni centarfor je samo nekih 8 minuta ranije ušao u igru, da bi izjednačenje i velik bod domaćem timu zahvaljujući "njuh" za gol.

Najbolje se snašao u gužvi pred golom gostiju i bukvalno zakucao loptu u mrežu golmana Crvene zvede Vasiljevića.