Mladost nije potvrdila senzaciju iz Humske – Lazetić sa TSC-om „osvetio“ Partizan!

19.02.2023

16:45

0

Fudbaleri kluba iz Bačke Topole slavili u Novom Sadu, Radnički i Javor u Kragujevcu igrali bez golova

Petar Ratkov - Copyright MN Press

Fudbaleri TSC-a pobedili su u Novom Sadu ekipu Mladosti rezultatom 2:1 (2:1) u meču 22. kola Superlige Srbije.

Mladost je povela u 11. minutu golom Đorđa Đenića, ali su gosti ekspresno došli do izjednačenja, pet minuta kasnije pogotkom Ifeta Đakovca iz penala. TSC je do pobede stigao golom Petra Ratkova u 31. minutu. Mladost je meč završila sa fudbalerom manje, pošto je Emanuel Hakman isključen u 41. minutu.

Klub iz Bačke Topole se trenutno nalazi na trećem mestu na tabeli sa 45 bodova, dok je Mladost pretposlednja sa 16. TSC će u narednom kolu na svom terenu dočekati Spartak, dok će Mladost gostovati ekipi Novog Pazara.

Radnički i Javor igrali su ranije danas u Kragujevcu bez golova, dok će Spartak od 17 sati u Subotici dočekati Partizan.

Mladost i Vojvodina igrali su u Lučanima u petak bez pobednika (1:1), dok je Kolubara na svom terenu bila bolja od Voždovca 1:0. Crvena zvezda je u subotu na stadionu "Rajko Mitić" savladala Čukarički 3:0, a Novi Pazar je u Kruševcu pobedio Napredak 1:0. Radnički je u Nišu igrao bez golova sa Radnikom.

Izvor: Tanjug