Dejan Stanković video novi tragičan poraz Sampdorije! Sad je već i posao u pitanju!

22.01.2023

16:32

1

Autor: G. F.

Lošoj seriji tima koji vodi srpski stručnjak ne nazire se kraj

Dejan Stanković - Copyright Profimedia/Cristiano Mazzi/SPP

Ne ide, pa ne ide... Tako izgleda posao nekadašnjeg trenera Crvene zvezde u Sampdoriji.

Izabranici Dejana Stankovića pretrpeli su još jedan poraz u Seriji A, s tim što je ova posebno bolan i tragičan.

Izgubila je Sampdorija pred svojim navijačima od Udinezea sa 1:0 golom u 88. minut, a prethodno je trebalo da reši meč. I to ubedljivo u svoju korist.

U prvih 10 minuta dva zicera su promašili Manolo Gabijadini i Filip Đuričić, koji je desetak metara šutirao pored gola iako su svi već videli vođstvo domaćeg tima.

Naš internacionalac se povredio i zamenjen je u 60. minutu, ali je Sampa i dalje napadala. Ronaldo Vijera propustio je još jednu veliku šansu, a kazna je stigla preko Kingsija Ehizibuea, koji je iskoristio grešku odbrane i pogodio za tri boda. Imala je Sampdorija još jednu šansu preko Gabijadinija, ali je on sa nekoliko metara uspeo da ne postigne gol.

Pred ekipom na čelu sa Dejanom Stankovićem su teški dani i grčevita borba za opstanak, koji u ovom delu sezone izgleda kao nemoguća misija. I sve to pod uslovom da Uprava kluba i dalje bude imala strpljenja za našeg stručnjaka.