Kraj za Bejla i društvo? Vels još samo veruje u teoriju posle šokantnog poraza od Irana

25.11.2022

12:47

0

Iranci u poslednjim minutima nadoknade postigli dva gola

Copyright Tanjug/AP

Iranci su došli do važna tri boda pobedom nad Velsom rezultatom 2:0. Uspeli su Iranci u poslednjim minutima utakmice kada su na terenu imali igrača više posle isključenja golmana reprezentacije Velsa.

Golman Velsa Vejn Henesi je u 86. minutu pri istrčavanju na loptu oštro startovao i nakon prvobitno dobijenog žutog kartona i provere VAR snimka, sudija Mario Eskobar pokazao mu je crveni karton.

Ta prednost iskorišćena je posle brojnih napada tek u 99. minutu, preko Česmi Ružbeha šutem sa dvadeset metara.

Samo minut kasnije, posle odličnog pasa u šesnaest metara, Ramin Rezaian je primio loptu i lobovao golmana Danija Varda za 2:0.

U drugom meču grupe B večeras od 20.00 časova igraju Engleska i SAD.

Utakmice trećeg kola grupe B na programu su 29. novembra, sastaće se Vels-Engleska i Iran-SAD.