Zvezdin Bukari zatresao mrežu Portugala, pa razbesneo Ronalda: Hit potez na Mundijalu o kom će se pričati! (FOTO)

0

Autor: A. B.

Ono što je uradio posle pogotka koji je postigao je uznemirilo Ronalda

Bukari ukrao Ronaldu proslavu gola - Copyright AP Photo

Fudbalska reprezentacija Gane bila je na korak da napravi senzaciju na Mundijalu u Kataru, ali je Portugal bio bolji za gol - 3:2.

Nakon što je Ronaldo sa kreča prvi zatresao mrežu, afrička ekipa je ekspresno izjednačila, da bi potom pala za samo nekoliko minuta i primila dva brza pogotka.

Sa velikih 3:1 na pogodak zaostatka smanjio je igrač Crvene zvezde Osman Bukari.

Sjajno se snašao u kaznenom prostoru, iskoristio centaršut Kudusa i zakucao loptu glavom iza leđa Košte.

Ono što je uradio nakon toga je uznemirilo Kristijana Ronalda koji je samo nekoliko minuta pre toga izašao iz igre.

Čuvena "Siu" proslava gola, ovog puta pripala je hitronogom igraču prvaka Srbije.

Bod je izostao, ali je utisak da je Gana prikazala fenomenalnu igru protiv favorizovanog Portugala, te će definitivno praviti mnoge probleme u grupi H.