Magija Kataija: Ovako je uhvatio Vujanca na krivoj nozi i doneo Zvezdi pobedu! (VIDEO)

0

Autor: A. S.

A mogao je i Radnik do iznenađenja

Aleksandar Katai - Copyright Printscreen/YouTube/TV Arena sport

Fudbaleri Crvene zvezde u poslednjem kolu Superlige, pred jesenju pauzu i potvrdu titule šampiona na polusezoni, gostuju u Surdulici, ekipi Radnika, protiv koga su prošle godine izgubili čak pet bodova.

A ni danas nisu krenuli najsjajnije. Domaćin je bio izuzetno čvrst u odbrani, ali je i pretio na drugoj strani, pa su pristalice crveno-belih, kojih na stadionu kraj Vlasine ima u velikom broju, imali razloga za zabrinutost.

A onda je usledio 35. minut i Aleksandar Katai je iskoristio grešku odbrane, za 1:0. Domaćin se vratio već početkom drugog poluvrema, preko Miloša Spasića.

A onda je usledila revija prilika i promašaja na obe strane terena. Izjednačeno je bilo sve do nadoknade vremena, kada je Aleksandar Katai uzeo loptu, i izveo slobodan udarac tik izvan kaznenog prostora.

Još jednoj je sjajni napadač pokazao svoju magiju i prevario to tada odličnog Vujanca, 2:1