Obruka se Luka Modrić! Ovo je promašaj sezone, Hrvat u neverici samo pao na zemlju! (VIDEO)

0

Madriđani i pored toga savladali Kadiz

Promašaj Luke Modrića - Copyright Printscreen/Twitter/@DavidFerriis8

Dok se fudbalski navijači širom sveta pripremaju za centralni događaj godine što se tiče najvažnije sporedne stvari na svetu, nacionalni šampionati ubrzano privode kraju jesenji deo seozne.

Odbrojavanje do početka Mundijala u Kataru odavno je počelo, a misli sa predstojećeg prvenstva sveta mnogima je večeras skrenuo Luka Modrić. Jedan od najboljih fudbalera sveta i kapiten madridskog Reala propisno se obrukao na meču sa Kadizom, pošto je uspeo da promaši potpuno prazan gol sa samo nekoliko metara.

Hrvatski reprezentativac, kada je video šta je uradio, samo je u neverici pao na zemlju, ali na njegovu sreću taj kiks se nije mnogo odrazio na konačan rezultat pošto je „kraljevski klub“ slavio 2:1 golovima Edera Militaa u 40. minutu i Tonija Krosa pola sata kasnije, dok je počasni pogodak za goste dao Lukas Perez u 82. minutu.

Valensija je prethodno ubedljivo pobedila Betis 3:0 (0:0). Bili su agilniji "slepi miševi" i u prvom delu, ali su do pobede stigli kada su gosti ostali sa igračem manje. Ezekil Gonzales je u 61. minutu zaradio drugi žuti karton. Samo pet minuta posle toga, Almeida je namestio loptu na 22 metra i sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca doneo prednost, koju je u konačnu pobedu sa penala potvrdio Guljamon devet minuta pre kraja utakmice. Tačku na "i" stavio je Klajvert u nadoknadi vremena.

Rajo Valjekano i Selta odigrali su dinamičan meč, ali bez nekih velikih prilika i golova. Serhio Kamelo, igrač domaćina bio je najbliži pogotku u 74. minutu kada je izašao oči u oči sa golmanom Augustinom Merkseinom, ali nije uspeo da ga nadmudri.La Liga, 14. kolo