Ludnica u Firenci: Golčina Jovića nije pomogla Fiorentini da stigne do boda! (VIDEO)

22.10.2022

20:58

0

Srpski napadač postigao pogodak u 90. minut, ali Inter u 95. minutu postigao pobedonsoni pogodak

luka jović u dresu fiorentine - Copyright Printscreen/YouTube/ACF Fiorentina

Srpski reprezentativac Luka Jović postigao je izjednačujući gol za Fiorentinu protiv Intera (3:3) u 90. minutu 11. kolu Serija A.

Luka je ušao u 53. minutu u igru umesto Dankana, a onda je zablistao u nastavku meča.

Ipak, njegov pogodak nije doneo bod domaćoj ekipi, pošto je klub iz Milana u poslednjim sekundama stigao do tri boda golom Mihtarijana, čime je doneo izuzetno važne bodove za roso-nere (4:3).

Jović je stigao do gola posle izvedenog korenera, Milenković je glavom dobacio loptu do napadača Fiorentine koji je sa pet metara savladao golmana Intera i doneo neviđenu radost navijačima domaćeg.