Novi Pazar preokretom do pobede: Javor bez trijumfa u 13 mečeva!

04.11.2022

21:05

0

Klub iz Ivanjice u rezultatskoj krizi

Najuzbudjiviji meč današnjeg programa u Supreligi Srbije odigran je u Novom Pazaru gde je istoimeni klub posle prekoreta slavio protiv Javora sa 3:1, iako je tim iz Ivanjice posle prvog poluvremana vodio.

Domaćin je preokrenuo meč iz poraza u trijumf za tri minuta u nastavku meča.

Milan Joksimović je u 53. minutu idealno centrirao sa leve strane, a najbolji strelac Novog Pazara Andija Majdevac udarcem glavom sa prve stative pogodio suprotan ugao za 1:1.

Asistent kod prvog gola postigao je pogodak za vođstvo. Miloš Mijić je sa leve strane izveo slobodan udarac, centrirao je na rogalj peterca, a Joksimović šutirao glavom i poslao loptu u suprotan ugao za 2:1.

U finišu, Radojica Nikčević je proigrao Majdevca koji je udarcem po zemlji postavio konačnih 3:1

Zanimljivo da Javor bez pobede u 13 mečeva zaredom.

U ostalim mečevima Vojvodina je slavila protiv Mladosti GAT sa 2:1, dok su Napredak i Čukarički odigrali bez golova 0:0