Kritičari, gde ste? Tadić postigao prvi gol u sezoni!

08.10.2022

17:37

0

Ajaks slavio u gostima kod Volendama, Filip Stanković četiri puta vadio loptu iz mreže

profimedia-0729141909 - Copyright Profimedia

Mnogo je onih koji fudbal drže u malom prstu i koji su sebi dali za pravo da danima unazad razapinju kapitena Ajaksa i naše reprezentacije Dušana Tadića.

Nije se naš fudbaler obazirao na to sve do večeras kada je rešio da odgovori kritičarima. A najbolji način da se odgovori je da uradite ono u čemu ste najbolji.

Fudbaleri Ajaksa gostovali su Volendamu i slavili sa 4:2, a Tadić je bio strelac prvog gola. Pogodio je u 17. minutu iz jedanaesterca, a na terenu je ukupno proveo 61 minut.

Kalvin Basi u 39. Brajan Brobi u 64. i Dejvi Kalsen u 96. bili su strelci za kopljanike, dok su kod domaćih Lekvinsio Zefuik u 74. i Karel Eiting u 86. minutu.

Na golu Volendama bio je srpski čuvar mreže Filip Stanković, koji je na pozajmici u holandskom klubu iz Intera.