0

Autor: Milan Nastić

Crno-plavi pobedili Veronu sa 2:1

Copyright Tanjug/AP/Garbuio/

Fudbaleri Intera ostvarili su i petu pobedu zaredom u Seriji A. Ovaj put crno-plavi su bili bolji od Verona u gostima sa 2:1 i tako ostala u trci za prvo mesto zajedno sa gradskim rivalom Milanom.

Ipak, za nas je najvažnije da je stralac za domaćine bio bivši fudbaler Crvene zvezde i Zemuna Ivan Ilić koji je  postigao prvi pogodak u Seriji A, dok je još jedan dao u Kupu protiv Venecije.

Treba istaći da je Ilić počeo meč sa klupe, a da je na teren ušao početkom drugog poluvremena i posle nepunih 17. minuta zatresao mrežu gostujuće ekipe nakon katastrofalne greške golmana Handanovića.

Za Inter su pogotke postilgli Martinez u 52. i Skrinjar u 68, čime je postigao konačan rezultat na večerašnjoj utakmici.