21:00 >> 21:02

0

Srbin bez minuta u meču sa Granadom na Alfredi di Stefanu

Copyright Profimedia.rs

Real Madrid nastavlja da prati gradskog rivala Atletiko Madrid, trenutnog lidera na tabeli Primere. Aktuelni šampion slavio je pobedu nad Granadom rezultatom 2:0 (0:0), golovima Kazemira u 57. i Benzeme u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.

Srpski reprezentativac Luka Jović ponovo nije dobio priliku da zaigra, pa je njegov odlazak već tokom januara sve izvesniji. Ostaje da se novi klub i uprava Reala dogovore da li će Srbin biti pozajmljen ili će se možda napraviti sporazum o otkupu njegovog ugovora.

Bodovi su zasluženo ostali u Madridu, jer je Real tokom cele utakmice dominirao i imao više od igre.

U 76. minutu na asistenciju VAR sobe sudija Huan Martinez Munuera bio je pozvan da ponovo pogleda sporan detalj, koji je mogao da rezultira penalom u korist gostujućeg tima, ali je on nakon odgledanog snimka ostao prvi svojoj prvoj odluci iz igre.

U drugom meču 15. kola Hetafe i Selta su odigrali 1:1, a srpski reprezentativac Nemanja Maksimović odigrao je svih 90. minuta za domaći tim.