Mitro’s on fire! Pogledajte zbog čega je VAR promenio odluku pomoćnika i overio het trik Mitrogola! (VIDEO)

20:21

0

Srpskom napadaču sada nedostaje još jedan gol do jubileja

Screenshot 2022-09-24 at 22.15.49 - Copyright Printscreen/Arena sport

Tek što je počelo drugo poluvreme Aleksandar Mitrović je zakucao Šveđane. Srbija na Marakani ima velikih 3:1 protiv Švedske u pretposlednjem kolu Lige nacija, a najzaslužniji za to je napadač Fulama.

Pošto je u prvom delu igre sa dva gola glavom napravio preokret, Mitrogol je u 48. minutu pokazao da i te kako zna da uspešno završi akciju i nogom.

Pre nego što je plasirao loptu u mrežu Šveđana, sve mu je pripremio Dušan Vlahović. Napadač Juventusa je najpre sjajno primio loptu, potom je driblingom uspeo da otvori prostor za proigravanje Mitrovića, čiji je gol u prvi mah poništen zbog ofsajda.

Ipak, VAR je promenio odluku drugog pomoćnika za Mitrovićev 49. gol u dresu Srbije.