Piksi defanzivca vratio na spisak, odmah pronašao način da zahvali! Dva voleja i asistencija pred Ligu nacija (VIDEO)

0

Selektor će imati težak posao uoči Mundijala

20220612mmSrbija0101 - Copyright MN Press

Srpski defanzivac Filip Mladenović vratio se na najnoviji spisak selektora fudbalske reprezentacije Srbije, Dragana Stojkovića Piksija, za mečeve u Ligi nacija.

Nekadašnji defanzivac Crvene zvezde, koji sada nosi dres poljske Legije, odmah je pronašao način kako da zahvali na pozivu, pa je u jučerašnjoj utakmici poljskog šampionata, odigrao verovatno i najbolji meč dosadašnjeg dela sezone.

Mladenović je u pobedi nad ekipom Legnice od 3:2, upisao dva gola i jednu asistenciju, pa je jasno da je najzaslužniji za nova tri boda aktuelnog lidera šampionata.

Inače, gosti su u Varšavi postigli dva gola za samo 14 minuta, ali je srpski defanzivac rešio da im ne dozvoli krajnje slavlje.

Krenulo je od asistencije Voleku, a potom je najpre u 44. minutu zatresao mrežu. Odlično je Legija finiširala prvi deo igre, ali isto tako su krenuli i u drugom poluvremenu, pa je Mladenović do drugog pogotka stigao u 56. minutu.

Inače, oba pogotka je postigao iz voleja.