Pa kako ovo nije ušlo? Partizan baš nije imao sreće u finišu prvog poluvremena! (VIDEO)

15.09.2022

20:08

0

Snažan šut Natha pogodio Atala na samoj gol-liniji

pfc1 - Copyright Printscreen/TV Arena sport

Gube fudbaleri Partizana sa 1:0 posle prvih 45 minuta igre sa Nicom u Beogradu.

Gube od drugog minuta i šok gola Brajana, ali je prosto neverovatno kako na semaforu ne piše 1:1.

Neobjašnjivo je ono što se desilo u 44. minutu, odnosno način na koji lopta nije završila u mreži golmana Šmajhela.

Lepo je tekla akcija Partizana, Rikardo je loptu dobio okrenut leđima na nekih desetak metara od gola, uspeo da se okrene i šutira, ali je njegov udarac izblokiran. Na loptu je naleteo Bibars Natho šutira snažno i precizno i svi su već videli izjednačenje. A onda, kao da je iznikao baš na tom mestu se pojavio Atal, lopta ga je pogodila i otišla u aut.

Zaista neverovatan rasplet situacije u Humskoj. Možda se crno-belima vrati u drugom poluvremenu.