(Anketa) Da li je bio korner koji je prethodio penalu za Zvezdu?

18:37 >> 22:00

0

Pogledajte video i procenite sami

Copyright Printscreen/Youtube/ QuickHighlights

Najveća utakmica srpskog fudbala, 163. prvenstvena, završena je bez pobednika (1:1).

Rezultatski, Partizanu i Crvenoj zvezdi je pripalo po jedno poluvreme. Crno-beli su poveli golom Filipa Stevanovića u 5. minutu, da bi konačan rezultat meča postavio Aleksandar Katai, koji je u 75. minutu sigurno izveo penal.

Sudijski ekspert o derbiju: Dobro obavljen posao Simovića

Ipak, najstrožoj kazni za crveno-bele, pošto je Jojić povukao za dres Sanoga, prethodila je jedna sporna situacija.

Naime, posle šuta Aleksandra Kataija lopta je otišla u gol aut, ali je sudija Novak Simović, koji je bio blizu mesta događaja, pokazao na korner, posle kojeg je dosudio penal za srpskog šampiona.

Sudijski eksprt Zdravko Jokić je u izjavi za TV “Arena sport”, komentaerišući sve sporne detalje s meča, rekao da je Simović doneo ispravnu odluku kada je pokazao na udarac iz ugla, a šta mislite vi?