Ovako je Zvezda u nadoknadi vremena ludački "prosula" prednost: Odbranjen penal, pa jeftin gol (VIDEO)

23.08.2022

20:15

0

Sve je bilo lepo, ali je sudija dodatno produžio poluvreme

CRVENA_ZVEZDA_vs_MACCABI_45 - Copyright MN Press

Crvena zvezda je fantastično počela meč protiv Makabija, povela je 2:0 i sigurno krenula ka grupnoj fazi Lige šampiona, ali onda je došao sam finiš prvog poluvremena i usledilo je pomračenje.

Prvo je sudiji signalizirano da treba da pogleda VAR i tu se jasno videlo da je Slavoljub Srnić potpuno nepotrebno podigao ruku i odbio loptu prilikom jednog skoka. Sudija Entoni Tejlor je vrlo kratko gledao i dosudio penal.

I onda kreće niz neverovatnih scena: Borjan je odbranio penal, krenula je kontra Zvezde, ali se Kanga sapleo, izgubio loptu, do koje je došao Danijel Sundgren, on je prišao ivici šesnaesterca i jako šutnuo nisko.

Uvek kada je teren ovako natopljen, lopta je imala čudnu putanju, Borjan je zakačio, ali mu je lopta prošla ispod ruke i završila u mreži.

Pogledajte celu tu situaciju:

Treba reći da se sve to dešavalo po isteku vremena i nadoknade i da je posle odbrane gola apsolutno mogao da se svira kraj poluvremena, jer je tada prošlo više od dva minuta od predviđene nadoknade.