Čak trojica oko njega, i šta će, nego petom! Pogledajte majstorski gol fudbalera Hofenhajma! (VIDEO)

20.08.2022

15:03

0

Zatim se u strelce upisao i Andrej Kramarić

Bundesliga1 - Copyright Printscreen/Twitter/ESPNFC

Fudbaleri Hofenhajma gostovali su Bajeru u utakmici 3. kola Bundeslige, a rezultat na kraju prvog poluvremena je bio 2:0 u korist gostiju.

Ali tih 45 minuta posebno je obeležio Kristof Baumgartner, tačnije njegov pogodak iz devetog minuta. Bio je okružen protivničkim igračima i jedino što je u suštini mogao, i uradio je.

Petom je savladao golmana Bajera Lukasa Hradeckog. Pogledajte i uživajte.

Na 2:0, u 35. minutu je povećao Andrej Kramarić, a samo četiri minuta kasnije je poništen gol Robertu Skovu, zbog ofsajda.

Zatim je, u 78. minutu na 3:0 povećao Žoržinio Ruter, a asistenciju je upisao Kramarić.

Posebno "ludo" je bilo u duelu Borusije Dortmund i Verdera. Domaćin je na "Vestfalenu" do 98. minuta vodio sa 2:0 ali je u preostalim minutima tim iz Bremena dao čak tri gola. Prvo Li Bjukanan (89. minut), pa Niklas Šmit, a zatim i Oliver Burk, u trećem odnosno petom minutu nadoknade. Za konačnih 3:2.

Verderu, za koji je sve vreme igrao Miloš Veljković, ovo je prva pobeda u sezoni, posle dva remija.