Kiks za pamćenje, preokret, golovi klinaca... Borusija "razmontirala" Frajburg za samo 11 minuta (VIDEO)

12.08.2022

21:20

0

Gosti preokrenuli od 77. do 88. minuta

Borusija Dortmund - Copyright Printscreen/Twitter/MomentsBVB

Frajburg i Borusija su odigrali prvu utakmicu 2. kola Bundeslige, a pobedili su gosti iz Dortmunda, Rezultat je bio 3:1 u korist "milionera" koji sada ima maksimalan učinak. Frajburg ima polovičan skor.

Poveo je domaćin pogotkom Mihaela Gregoriča u 35. minutu, ali je u drugom poluvremenu usledio preokret. U 64. minutu šansu je dobio Džejmi Bajno-Gitens koji je pre četiri dana napunio 18 godina. Već u 77. minutu bio je strelac. Ali mu je u tome zdušno pomogao golman Mark Fleken katastrofalnom reakcijom. Pogledajte i kako je sve izgledalo.

Kasnije, u 84. i 88. minutu golove su dali i Jusufa Mukoko koji će 18. rođendan proslaviti u novembru, kao i Marijus Volf.

Zanimljivo je da su i Mukoko i Volf meč počeli na klupi. Volf je ušao na početku drugog poluvremena, a Mukoko u 70.

U narednom kolu Frajburg će gostovati Štutgartu, dok će Borusija biti domaćin Verderu.