I Andrade se upisao u listu strelaca! Partizan vraća tri gola prednosti pred revanš! (VIDEO)

18.08.2022

20:45

0

U Humskoj 4:1 za domaćina

fkpart-hamrun-117 - Copyright MN Press

Fudbaleri Partizana nakon sjajnog prvog poluvremena u meču završne runde kvalifikacija za Ligu konferencija, stigli su do pogotka i u nastavku meča.

Nakon samo 33. minuta, crno-beli su u susretu sa Hamrunom sa Malte vodili sa 3:0. Delovalo je tada je pitanje pobednika rešeno, Partizan je bio nadmoćan.

Ali, u nastavku je rival bolje krenuo, te su smanjili razliku.

Ipak, da se crno-beli oko svega pitaju, bilo je jasno u 77. minutu, kada se u listu strelaca upisao i Patrik Andrade.

Krunisao je borbeni vezista golom najbolju partiju od dolaska u Partizan. Kombinovao je sa Rikardom na ivici kaznenog prostora, a potom pronašao prostor za šut posle kojeg je lopta završila u mreži Hamruna.

Fudbaler sa Zelenortskih ostrva je na ovom susretu uspeo da se "izvadi" za lošu igru na meču sa AEK-om u kvalifikacijama za Ligu Evrope.