Neoprezan Partizan primio lak pogodak: Crno-beli se uljuljkali nakon velikog vođstva (VIDEO)

18.08.2022

20:28

0

Srećom, gol u gostima se ne računa

fkpart-hamrun-63 - Copyright MN Press

Odlično su fudbaleri Partizana otvorili meč završne runde kvalifikacija za Ligu konferencije  protiv Hamruna sa Malte.

Već nakon 33. minuta igre, crno-beli su vodili sa 3:0, pa je delovalo da je pitanje pobednika rešeno.

Međutim, u nastavku meča, rival je ušao znatno motivisaniji, nizale su se prilike, a uspeli su i da smanje razliku.

Nakon kornera, pored dva igrača odbrane, Metju Gulanije je uspeo da nadvisi i nadjača rivale

Loše po crno-bele, ali prednost je i dalje na snazi. Sreća, ove sezone se ne računa gol u gostima.