Votford pobedio i priključio se vrhu tabele: Ivić ne da Paunoviću da pobegne (video)

20:57 >> 22:32

0

Strešljenovi pobedili na svom terenu Blekburn rezultatom 3:1 (2:1)

Copyright Profimedia.rs

Engleski Čempionšip ima hit prvenstva za 6. odigranih kola i to je sasvim sigurnoReding Veljka Puanovića, kome se predviđala borba za opstanak a ne držanje čela tabele sa skorom od pet trijumfa i jednim remijem.

Ništa manje vredan rezultat ne pravi ni Vladimir Ivić sa Votfordom. “Stršljenovi” su na svom terenu uspeli da savladaju ekipu Blekburna sa 3:1 (2:1), a ponovo su Žoa Pedro i Tom Kleverli bili kreatori dobre igre i konačnog rezultata. Preko njih dvojice domaći su već posle 19 minuta igre imali ubedljivo vođstvo od 2:0, da bi do odlaska na odmor gosti preko Beretona smanjili na podnošljivih 2:1.

Sve dileme oko toga kome će pripasti bodovi rešene su u 48. minutu, autogolom Irca Daraga Lenijana.

Votford sa četiri pobede, po jednim remijem i porazom nalazi na deobi drugog mesta zajedno sa ekipom Bristola. Prvi je Reding.