Katai promašio, Kanga i Pavkov pogodili i Zvezda ide dalje! Put ka plej-ofu LŠ stao je u ova 3 minuta! Pogledajte! (VIDEO)

09.08.2022

20:15

0

Ukupan rezultat je bio 7:0 za ekipu Dejana Stankovića

Aleksandar Katai - Copyright FK Crvena zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u plej-of za Ligu šampiona u kojem će igrati protiv Makabija iz Haife. Ekipa Dejana Stankovića je večeras pobedila Pjunik na gostovanju, i tako samo potvrdila plasman dalje.

U Beogradu, na stadionu "Rajko Mitić" bilo je čak 5:0, a u revanšu u Jerevanu 2:0. Golove su dali Gelor Kanga, sa bele tačke, kao i Milan Pavkov. A pre svega toga, Aleksandar Katai nije uspeo da realizuje najstrožu kaznu. Golman Pjunika je odbranio.

U narednom klipu, pogledajte i najzanimljivije detalje iz duela u glavnom gradu Jermenije.

Kao što je rečeno za plasman u grupnu fazu elitnog UEFA takmičenja potrebno je da crveno-beli eliminišu Izraelce. Tim iz Haife bio je u dvomeču bolji od Apolona sa ukupnih 4:2.

Prva utakmica biće odigrana u 16. ili 17. avgusta u Haifi, a revanš na Marakani, 23. ili 24. avgusta.