Pistolero ponovo "puca": Suarezov gol digao Montevideo na noge! I još da je posle pogodio sa kreča... (VIDEO)

06.08.2022

06:19

0

Iskusni napadač se nedavno vratio u domovinu

Suarez - Copyright Printscreen/Twitter/FootbPassion_

Luis Suarez se vratio u Nasional, a u drugom meču dao je i gol. Pobedio je njegov tim u utakmici urugvajskog šampionata sa 3:0, a iskusni napadač je bio i strelac.

Nasional je igrao protiv fenjeraša Rentistasa, a vodeći gol je već u 4. minutu dao Hoze Luis Rodrigez. Ignjasio Ramirez je povećao prednost u 42. minutu i to je bio rezultat prvog poluvremena.

Suarez je dobio šansu na početku drugih 45 minuta, a bio je strelac već u 59. Posle centaršuta Brajana Okampa iz kornera sa leve strane, usledio je trzaj glavom.

Onda je usledila i euforija na tribinama zbog pogotka popularnog Pistolera.

Mogao je Suarez do kraja i da postigne još jedan gol, ali mu je u 84. minutu golman Lukas Mačado odbranio šut sa bele tačke.

Naredni meč, Nasional će igrati protiv brazilskog Atletika, u okviru Kopa Sudamerikana. U dvomeču četvrtfinala, Amerika ima prednost od 1:0.