PSŽ krenuo trofejno u sezonu prepunu velikih očekivanja! Sveci uz Superkup dobili i Serhija Ramosa!

20:18

0

Parižani slavili ubedljivo protiv Nanta

serhio ramos - Copyright Profimedia

Novi PSŽ trijumfalno je zakoračio u sezonu prepunu velikih očekivanja. „Sveci“ su na ubedljiv način osvojili Superkup Francuske, a ono što još više može da ih raduje jeste partija jednog od najzvučnijih pojačanja prošlog leta Serhija Ramosa.

Francuski šampion je u borbi za prvi trofej u sezoni savladao Nant. Meč je odigran u Tel Avivu, a Mesi, Nejmar i drugovi u mrežu rivala smestili su četiri lopte – 4:0.

Argeninski superstar doveo je Parižane u vođstvo u 22. minutu, Nejmar je na isteku prvog poluvremena duplirao vođstvo, da bi Serhio Ramos u 57. minutu započeo veliko slavlje navijača PSŽ, kojima je trofejno veče golom iz penala (81’) ulepšao brazilski napadač svojim drugim pogotkom.