Nova bruka Nišlija! Kapiten Radničkog izgubio živce pa pesnicama nasrnuo na rivala! (VIDEO)

19:13

0

TSC ubedljiv na Čairu

Screenshot 2022-07-31 at 21.04.16 - Copyright Printscreen/Arena sport

Niški Radnički priredio je novu bruku svojim navijačima. Posle ispadanja iz Evrope od malteške Grize, „meraklijama“ su obrazi crveneli i na domaćoj sceni. Međutim, ovoga puta rezultat nije bio u prvom planu, iako je i on poražavajući (0:3).

Naime, tokom utakmice protiv TSC kapiten Nišlija Aleksandar Pejović je potpuno izgubio živce, pa je u pokušaju da ubrza izvođenje jedng slobodnog udarca nasrnuo pesnicama na jednog protivničkog fudbalera.

S obzirom da je prethodno dobio žuti karton, zbog tog gesta je ostavio drugove na cedilu pri minimalnom zaostatku, na pola sata do kraja meča.

Do poslednjeg sudijskog zvižduka gosti iz Bačke Topole su maksimalno iskoristili brojčanu prednost, pa su zatresli još dva puta mrežu Nišlija (Jug Stanojev u 46, Stefan Vukić u 77. i Josip Ćalušić u četvrtom minutu nadoknade), koji su meč završili sa dva igrača manje, pošto je četiri minuta posle Pejovića drugi žuti karton zaradio i Maka Gaku.