Šta neko može da kaže posle poraza od 8:0?! Ovo je poruka Iraca posle debakla u Norveškoj!

27.07.2022

18:50

0

Tim iz Severne Irske čak 70 minuta igrao sa desetoricom

Bodo - Linfild - Copyright Tanjug/Mats Torbergsen/NTB Scanpix via AP

Fudbaleri Bodo-Glimta izborili su plasman u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona. Norvežani su u prvoj utakmici drugog kola (iznenađujuće) poraženi od Linfilda iz Severne Irske sa 1:0, ali je večeras u revanšu bilo čak 8:0.

Već u 29. minutu bilo je 4:0 za Bodo koji je od 21. minuta imao i igrača više pošto je Kirk Milar dobio crveni karton zbog igranja rukom u kaznenom prostoru.

Od 52. do 88. minuta viđena su još četiri gola u mreži gostiju koji su se zatim na društvenim mrežama oprostili od takmičenja.

- Teška noć za nas koji smo igrali 70 minuta sa desetoricom, ali moramo da skinemo kapu protivniku koji je prošle sezone skidao skalpove evropskim velikanima - stoji na Tviter nalogu Linfilda koji će takmičenje nastaviti u kvalifikacijama za Ligu Evrope.

Bodo će igrati protiv boljeg iz okršaja Malmea i Žalgirisa. Podsetimo, prošle sezone je pobedio Romu sa čak 6:1.