Haos, svi hteli da se biju, čak 4 crvena... Pogledajte šta se sve dešavalo u meču Levantea i Vulvsa (FOTO, VIDEO)

12:56

0

Utakmica je ipak završena, pobedili su Španci sa 2:1

Levante - Vulvs 3 - Copyright Printscreen/YouTube/Wolves

Test utakmica između Levantea i Vulverhemptona, odigrana u španskom letovalištu Benidormu bila je veoma haotična. Završena je pobedom španske ekipe, od 2:1, ali je posebno bilo napeto u prvom poluvremenu.

U 32. minutu poveo je Levante pogotkom Rođera Martija, ali čim se krenulo sa centra, napravljen je grub prekršaj nad jednim od igrača Vulvsa.

Došlo je do koškanja, na teren su uleteli i fudbaleri sa klupe, čak i treneri, ali se situacija ubrzo smirila. Kao epilog, sudija je dao po crveni karton, Jersonu Moskueri (Vulvs) i Enisu Bardiju (Levante).

Posle nekoliko minuta pauze, meč je nastavljen, ali je u 44. minutu ponovo došlo do koškanja, na centru terena. I ponovo su svi bili raspoloženi za obračun. Sudija je i tada dao po crveni karton, ali je u drugih 45 minuta ipak dozvolio da obe ekipe zaigraju sa po 11 na terenu.

U 54. minutu, Georgi Kočorašvili je povećao na 2:0, da bi u 82. Toti Gomeš ublažio poraz.

Levante će novu sezonu u Primeri otvoriti utakmicom sa Ueskom, a Vulvsi u Premijer ligi sa Lidsom.