Nula za kraj drugog kola Superlige! Voždovac se iz Kruševca vraća sa jednim bodom!

20:35

0

Napredak i Zmajevi igrali bez golova pod Bagdalom

20220427vmVozdovac6 - Copyright MN Press

U poslednjem meču drugog kola Superlige Napredak i Voždovac su pod Bagdalom odigrali bez golova.

Kruševljani su novu sezonu nastavili onako kako su prethodnu završili, sa slabom realizacijom na koju su se nadovezali loši rezultati, na poslednjih 20 utakmica fudbaleri Napretka zabeležili su samo jedan trijumf, 11. aprila protiv Metalca iz Gornjeg Milanovca (1:0).

Krenuo je ofanzivno domaćin protiv Voždovčana. Bojan Čečarić je propustio dve šanse za minut, najpre je šutirao glavom iz peterca posle centaršuta, a potom se okušao i udarcem po zemlji sa ivice šesnaesterca.

Zapretio je i Nemanja Krstić, fantastično je šutirao sa 25 metara iz slobodnog udarca, lopta je išla pod prečku ali je golman Miloš Krunić paradom spasao mrežu. U prvom delu dobre prilike propustili su i Bolha i Vukajlović.

Voždovac se u nastavku oslobodio pritiska, napadi Kruševljana bili su sve bezopasniji, na drugoj strani, Burmaz je za malo bio neprecizan u kontri, a udarac Mijailovića u samom finišu iz "slobodnjaka" prohujao je pored stative.