Dva crvena za poluvreme, Le Talekovo pomračenje uma (video)

16:07 >> 18:37

0

Autor: J. T.

Bivši fudbaler Crvene zvezde brutalno startovao na protivničkog igrača

Ubedljiv poraz (0:4) doživeli su fudbaleri Monpeljea od Remsa u 8. kolu Lige 1, a sami su krivi zbog toga.

Domaćini su već u prvom poluvremenu ostali bez dvojice igrača zbog direktnih crvenih kartona, od kojih je drugi dobio bivši fudbaler Crvene zvezde, Damijen Le Talek i sigurno je da će “novopečeni Rus” pauzirati najmanje tri utakmice.

Pogledajte i zbog čega:

Zapamtiće ga zbog ovoga protivnički igrač…

Bolan trenutak po Holanđanina Kaija Serhijusa i isključenje Le Taleka odigrao se u 42. minutu, a prethodno je Monpelje ostao i bez Brazilca Hiltona, koji je takođe dobio direktan crveni, zbog povlačenja.

Brojčanu nadmoć gosti su iskoristili da na poluvreme odu s prednošću 3:0, a u nastavku su dali još jedan gol. Istakao se Bulaje Dia, strelac het-trika.

Kada je reč o reprezentativcima Srbije, Predrag Rajković je branio ceo meč za Rems, koji je upisao prvu pobedu ove sezone, dok je Mihailo Ristić preskočio i ovu utakmicu Monpeljea zbog povrede.