Superligaš prejak za IMT: Novi Pazar na korak od opstanaka u eliti!

0

Gosti slavili protiv "traktorista" sa 3:1 na stadionu Čukaričkog

20210417mmMilova04 - Copyright MN Press

Fudbaleri IMT i Novog Pazara odigrali su na stadionu Čukaričkog prvi meč baraža za popunu Superlige.

Pazarci su kao gosti slavili sa 3:1 i tako napravili veliki korak ka opstanku u eliti.

Novi Pazar je veoma brzo došao do vođstva, već u 6. minutu odlično je centrirao Stefan Lončar, a najbolje se u šesnaestercu domaćih snašao Bojan Čečarić, koji je glavom doneo prednost svojoj ekipi.

IMT dolazi do izjednačenja, posle velike konfuzije u odbrani gostiju, tu se našao Lučić koji je sa 10 metara pogodio mrežu.

U finišu prvog poluvremena, korner sa desne strane izveo je Mujezinović, a štoper Rubežić sa osam metara neodbranjivo glavom ciljao gornji ugao za 2:1.

U 69. minutu gosti su kaznili "traktoriste" posle izgubljene lopte pred protivničkim šesnaestercem. Krenula je kontra, po desnoj strani Dimić je prošao i proigrao Nikčeviča koji je uvećao prednost na 3:1.

Revanš meč za popunu Superlige Srbije igra se u nedelju od 18.30 časova (TV Arena sport).