Da se naježiš! Matić se oprostio od "Teatra snova"! Ovacije navijača, Ronaldov gol i ubedljiva pobeda! Šta da se poželi više?! (VIDEO)

02.05.2022 | 21:01

Srbin na kraju sezone napušta "đavole"

Copyright Tanjug/AP Photo/Dave Thompson

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su Brentford u utakmici 35. kola Premijer lige. Rezultat je bio 3:0 za ekipu Ralfa Rangnika, mada je moglo biti i ubedljivije. Krajem prvog poluvremena domaćinu, tačnije Kristijanu Ronaldu je poništen gol zbog ofsajda.

Ipak, Portugalac je bio strelac, gola, za 2:0. Pre toga, Bruno Fernandeš je pogodio u devetom minutu, a onda je u 44. minutu poništen pogodak Ronalda.

Međutim, u 61. minutu uspešno je realizovao penal. Ovo je za CR7 bio 18. pogodak u tekućoj sezoni u Premijer ligi.

Konačan rezultat je postavio Rafael Varan u 72. minutu.

Na terenu je bio i Nemanja Matić, do 71. minutu kada je mesto ustupio Fredu. Takođe, Matić je u 54. minutu dobio i žuti karton.

Inače, tokom izlaska dobio je ovacije, pošto mu je ovo bio poslednji meč na "Teatru snova".

Srbin će na kraju sezone napustiti klub, a u naredna dva kola Junajted će gostovati Brajtonu i Kristal Palasu.

Za Brentford je igrao i Kristijan Eriksen, reprezentativac Danske koji je dugo pauzirao posle kolabiranja na Evropskom prvenstvu.

var player = new Clappr.Player({source: "https://media-24sedam.ott.solutions/media-24sedam/video_content/64c3d6126c143cbbdfa2636a/2021/11/01/64c4e9aeb45738d81958cb75/uhd/64c4e9aeb45738d81958cb75.mp4/playlist.m3u8",parentId:"#VMS_64c4e9aeb45738d81958cb75",poster:"https://cdn.brid.tv/live/partners/20325/thumb/901196_t_1637060004.png",playback: {preload: 'metadata',controls: false,playInline: true,recycleVideo: Clappr.Browser.isMobile,crossOrigin: 'anonymous',externalTracks: []}});