18:20

0

Vojvodina slavila drugi vezani trijumf

Screenshot 2022-04-17 at 20.42.06 - Copyright Printscreen/Arena sport

Vojvodina je savladala Napredak rezultatom 2:0, ostvarivši tako drugu vezanu pobedu posle serije od šest poraza u nizu, dok su Kruševljani nastavili sa lošim rezultatima u prolećnom delu sezone.

Do 75. minuta ništa se na terenu zanimljivo nije dešavalo, da bi monotonju razbio Novica Maksimović. Iskusni vezista Vojvodine je sa 20 metara volej udarcem zahvatio  loptu koju je iz svog šesnaesterca glavom izbacio napadač gostiju Melunović, zakucao je u mrežu i najavio da će bodovi ostati u Novom Sadu.

U poslednjiim momentima meča Novevski je pokrenuo kontru, prošao po desnoj strani i pokušao da na petercu asistira, uklizao je defanzivac gostiju Mršić i posalo je u svoju mrežu za konačnih 2:0.

Vredan pomena je detalj iz 65. minuta, Miljan Vukadinović je snažno šutirao sa ivice šesnaesterca, a golman Vasiljević dobro intervenisao.