Po Luku došao šampion iz lige petica! Hoće li napadača "orlova" konačno ogrejati sunce?

14.04.2022

10:37

0

Srpski napadač je odavno u drugom planu u Realu

profimedia-0628361912 - Copyright Profimedia

Luka Jović je sa klupe odgledao kako se njegov Real Madrid plasirao u polufinale Lige šampiona. "Los Blankosi" su posle produžetaka izgubili od Čelsija, ali su prošli dalje ukupnim rezultatom 5:4.

Kao što je rečeno, napadač fudbalske reprezentacije Srbije je bio na klupi, a to nije čudno pošto u poslednje vreme ima veoma malu minutažu. Uprkos tome, na utakmici u Madridu je bio sportski direktor Intera Pjero Ausilio.

Kako piše Korijere delo Sport, predstavnik (još aktuelnog) prvaka Italije želeo je da vidi Danija Sebaljosa koji je šansu dobio tek u produžetku, i to u 115. minutu, kada je zamenio Vinsijius Žuniora.

Podsetimo, Jović je u Real stigao iz Ajntrahta za 63 miliona evra, a pre toga je bio u Crvenoj zvezdi, Apolonu, kao i Benfiki.