aktuelno

Preporuka iz Bugarske: Roberta je igrač za Stankovića i Stanojevića (video)

25.12.2020

21:27 >> 21:46

0

Autor: Dejan Petković

Centarfor Levskog ponuđen večitim rivalima

Preporuka iz Bugarske: Roberta je igrač za Stankovića i Stanojevića (video)
Copyright Profimedia

Bugarski “7 dni sport” piše da je nesuđeno pojačanje zagrebačkog Dinama Najdžel Roberta ponuđen Partizanu i Crvenoj zvezdi od strane njegovog kluba Levskog iz Sofije.

Pročitajte još

– Crvena zvezda i Partizan su dobili ponudu da kupe zvezdu Levskog. Mediji našeg zapadnog suseda pišu da su Partizan i Crvena zvezda zacrtali pojačavanje svog ofanzivnog reda kao prioritet u zimskom prelaznom roku. U ovoj fazi igrač Levskog je još jedan koji je ponuđen srpskim velikanima i ostaje da se vidi da li će biti postignuti ozbiljni pregovori i mogući dogovor – pišu Bugari.

Ovakva praksa da klub sa klubom ili više njih pregovara preko tzv “transfer rooma” nije nikakva novina. Pitanje je samo da li će beogradski večiti rivali u 22-godišnjem fudbaleru rođenom u Amsterdamu, poreklom sa Kurakaoa, videti nešto posebno što Zagrepčani nisu uspeli, jer su očigledno odbili taj predlog Levskog ili njegovih menadžera.

Roberta je učenik Fejnorda, u Bugarsku je došao prošle godine. Za 32 utakmice u dresu Levskog postigao je 13 golova. Prošle sezone je bio uspešniji – 11 golova, ove nije tako raspoložen – svega dva gola.

Bugarski fudbalski gigant koga predvodi bivši trener Crvene zvezde Slaviša Stojanović nalazi se tek na devetom mestu i već zaostaje 24 bodova za prvoplasiranim Ludogorecom.

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike