Kralj je nokautiran! Barsa za manje od sat do 4:0, a Luka ceo meč proveo na klupi (VIDEO)

20.03.2022

21:52

0

Real potpuno nadigran

Tan2022-3-20_215434140_1 - Copyright Tanjug/AP

Večeras se u Madridu igrao jedan od najvećih fudbalskih derbi mečeva, "el klasiko", a Madriđani su potpuno nadigrani.

Nakon samo 45 minuta igre, na semaforu je pisalo lakih 2:0 za Barselonu, međutim, rekacija domaćina nije usledila ni nakon petnaestominutne pauze.

Gosti su prilično lako stigli do prva dva pogotka, te su utišali Santijago Bernabeu.

Prednost za Katalonce doneo je Pjer Obamejang u 29. minutu, kada ga je uposlio Dembele, a ovaj glavom poslao loptu u mrežu.

Na 2:0, nakon samo devet minuta, povisio je Arauho. Ponovo je sve krenulo od Dembelea. Ovog puta, akcija je krenula iz kornera, a Urugvajac je bio najviši u skoku, te je Kurtoa ponovo kapitulirao.

Dok Realu ne ide, Luka Jović je na klupi, da li će se Anćeloti odlučiti na promenu, verovatno je ono što zanima sve navijače, ali zato Barsa nije čekala.

Samo dva minuta nakon što su se vratili na teren, Feran Tores je bio precizan za 3:0, da bi na velikih 4:0 povisio Obamejang.

U nastavku, gosti su ređali prilike, dok je Real nekako odolevao, te se ovaj susret okončao sa samo 4:0.