Revija golova u Lučanima! Sve je rešeno u nadoknadi vremena, Milićević heroj Milanovčana

20.03.2022

17:08

0

Mladost i Metalac podelili bodove

20201216mmMilice - Copyright MN Press

U 28. kolu Superlige Srbije, u Lučanima, ekipe Mladosti i Metalca su podelili bodove, 3:3 (2:1).

Velika drama viđena je u ovom meču, a pitanje pobednika rešeno je u poslednjim sekundama.

Naime, gosti su bolje otvorili susret i preko Filipa Backulje stigli u vođstvo, u 19. minutu. Nije previše trebalo domaćinu da izjednačni, devet minuta aksnij eprecizan je bio Janko Tumbašević, a potom je Mladost stigao do potpunog preokreta. Za 2:1, pogodio je Đorđe Gorić, i tim rezultatom je okončano prvo poluvreme.

U drugom delu, domaći je došao i do trećeg pogotka, ali je VAR poništio slavlje Lučanaca, da bi gosti iz Gornjeg Milanovca golom Jovana Stojanovića stigli do 2:2.

Bilo je mirno do nadoknade vremena, kada je Gordić drugim pogotkom doneo slavlje domaćinu, 3:2.

Međutim, radost nije potrajala dugo. Samo dva minuta kasnije, nakon prekida, Ilija Milićević je postavio konačnih, 3:3!