Novi Pazar prekinuo crni niz u Superligi! Pobeda u Subotici nakon devet poraza

15:10

0

Gosti su slavili pogotkom Zimonjića

20210212mmZimonj1 - Copyright MN Press

U 28. kolu Superlige Srbije, fudbaleri Novog Pazara prekinuli su crni niz i nakon devet poraza upisali trijumf na gostovanju u Subotici.

Susret sa ekipom Spartaka okončan je sa 2:1 (1:1), a pobednik je rešen u 87. minutu.

Domaćin je dobro otvorio ovaj duel i već u 12. minutu stekao prednost preko bivšeg fudbalera PartizanaNemanje Nikolića. U finišu poluvremena, gosti su stigli do izjednačenja, preko Mustafe Mujefinovića.

Pogodak u finišu prvog dela, bolje je uticao na Subotičane, koji su na isteku 59. minuta stigli do novog pogotka. Međutim, nekoliko sekundi kasnije, nakon intervencije VAR-a, isti je poništen.

Ipak, u Subotici je viđen još jedan pogodak, a precizan je bio Vahid Zimonjić, za 2:1 gostiju.