Agoniji Vojvodine nema kraja! Čukarički osvojio Karađorđe!

18:49

0

Peti uzastopni poraz Novosađana u Superligi

20220219ivCukarickiMladost47 - Copyright MN Press

Posle četiri uzastopna poraza Vojvodina je promenila trenera, na klupu je seo Dragan Radojičić, međutim, Novosađani su nastavili negativan niz, Čukarički je posle preokreta slavio sa 2:1.

Vođstvo domaćinu doneo je Bojan Matić u 26. minutu iz penala. Milan Lazarević bio je u prodoru po desnoj strani, uklizao je Srđan Mijailović u nameri da izblokira njegov centaršut, a lopta ga je udarila u ruku u kaznenom prostoru.

Drugo poluveme nije dobro počelo za Novosađane, Ibrahima Ndiaje je izjednačio u 51. minutu. Udarcem iskosa sa desne strane matirao je Rockova.

Potpuni šok za domaćina usledio je u 78. minutu. Aleksa Janković je  prošao po levoj strani i centrirao, a Marko Rakonjac udarcem glavom doneo pobedu "Brđanima" i nastavio agoniju Vojvodine.