VLAHOOOOVIIIIĆ! Kakav je majstor Dušan! Može sam, može levom, može desnom, novi gol za Juve (VIDEO)

10.02.2022

21:50

0

Kakvi potezi! Drugi meč - drugi gol!

Tan2022-2-10_22301684_0 - Copyright Tanjug/Fabio Ferrari/LaPreše via AP

Već je počeo da se isplaćuje Dušan Vlahović Juventusu! U momentu kada se Stara dama mučila protiv Sasuola srpski napadač pogodio je u 88. minutu za 2:1. Posle sjajne solo-akcije.

I to - desnom nogom!

Na kraju se ispostavilo da je ovaj pogodak doneo Juventusu pobedu i plasman u polufinale Kupa Italije. Sve ovo znači da će Juventus u polufinalu igrati protiv Fiorentine i Nikole Milenkovića

Dakle, Vlahović ide na svoj doskorašnji tim.

Prosto je neverovatno šta je sve Juve promašio na ovoj utakmici. Kao i šta je sve branio golman Pegolo.

Ređale su se šanse pri rezultatu 1:1, Vlahović je izlazio pred vremešnog čuvara Sasuola, ali lopta nije htela u mrežu.

Najveći promašaj delo je Matijsa de Lihta koji je sa samo metar udaljenosti pogodio stativu! Prosto neverovatno šta je uspeo da propusti.

Juve je u prednost došao u 3. minutu utakmice, a onda je Traore brutalnim udarcem u 24. minutu doneo izjednačenje. Sasuolo je u jednom delu utakmice bio opasniji, rival, potom je tu ulogu preuzeo Juve, da bi sve kulminiralo brutalnom akcijom Vlahovića i njegovim pogotkom na individualni kvalitet.

Još jedan gol srpskog golgetera. U Juventusu sigurno zadovoljno trljaju ruke.