Bravo majstore! Milenkovićev gol u 93. minutu za potpuni preokret! Vlahović je otišao, ali zato sada caruje Bleki! (VIDEO)

10.02.2022

19:10

0

I to sve sa igračem manje! Pogodio je u stili najboljih napadača

bbbbbbbbbbbbbbbbbbbb - Copyright Printskrin

Au, kakva utakmica i pobeda Fiorentine nad Atalantom u Kupu Italije. Otišao je Dušan Vlahović iz redova Viole, ali je zato ostao Nikola Milenković.

Srpski štoper bio je heroj u pobedi od 3:2! Postigao je gol u 93. minutu za potpuni preokret! I to sve u situaciji kada je Fiorentina imala igrača manje.

Da sve bude zanimljivije, Bleki je u igru ušao u 81. minutu kako bi pojačao odbranu, a na kraju je Violi doneo ceo plen!

Pamtiće dugo ovaj meč!

Posebno zato što je gol došao posle neke vrste voleja, smirio je loptu i pogodio u stilu najboljih napadača!

Obrni okreni, sreću navijačima Fiorentine donose srpski fudbaleri. Vlahović je to dugo radio, a evo sada je na vrhunski način pogodio i Milenković.

Zanimljivo je da je ovako Fiorentina stigla do polufinala, a tamo bi mogla da se sastane upravo sa Juventusom ako Stara dama prođe Sasuolo.