Voždovac "osvetio" Crvenu zvezdu i pobedio Maribor, Ivezić pogađao i za jedne i za druge

13:48

0

Dobra druga provera "zmajeva"

20211207ivVozdovacVojvodina15 - Copyright MN Press

Fudbaleri Voždovca uspeli su da na neki način "osvete" Crvenu zvezdu, pošto su u drugoj pripremnoj utakmici u Turskoj pobedili Maribor 2:1.

Dan pošto je šampion Srbije odigrao 1:1 sa liderom slovenačkog prvenstva, sada su "zmajevi" odneli ceo plen.

Dva gola je postigao Marko Ivezić, s tim da je onaj u 11. minutu bio autogol. Izjednačenje je doneo Miloš Pantović krajem poluvremena, a onda je Ivezić u 52. doneo trijumf.

Moglo je sigurno da bude i ubedljivije, imali smo još dve-tri izgledne šanse. Utakmica je poslužila svrsi, kako sa fizičkog tako i sa taktičkog aspekta. Ulazimo lagano u završnu fazu priprema, čeka nas još jedna utakmica ovde, potom još jedna u Srbiji protiv TSC-a i spremni smo za nastavak prvenstva - rekao je prvi asistent Aleksandra Linte, Nemanja Kaćanski.