Čukarički okrenuo Voždovac: Crveni karton, tri gola, igrao se fudbal na Brdu! (GOLOVI)

16.07.2021

18:02 >> 18:09

0

Počela je Superliga Srbije

Copyright Nemanja Milojević iz Voždovca, MN Press

Fudbaleri Čukaričkog slavili su na otvaranju Superlige pošto su preokrenuli rezultat i savladali Voždovac sa 2:1 (1:1).

Nekoliko detalja posebno su obeležili susret na Banovom brdu. Najpre crveni karton za fudbalera Voždovca u 9. minutu zbog psovanja, zatim spektakularan pogodak Nemanje Milojevića u 16. minutu, te isključenje trenera gostiju na poluvremenu.

Videli smo i ružne scene i majmunske krike gostujućih navijača namenjenje fudbaleru domaćeg tima, te odličnu partiju dvostrukog strelca Đorđa Jovanovića u 43. i 70. minutu.

Da ne beše tog rasizma, koji zaslužuje svaku osudu, pa i kaznu počinilaca, konstatovali bismo da je viđena prava prvenstvena borba na Banovom brdu.

– Pretpostavili da će biti teška utakmica jer je prva. Počela je šokantno, imali smo rano igrača više, ali iz prvog udarca na gol Voždovac je poveo. Umešno su se branili, ali kada smo uspeli da izjednačimo nastavili smo u istom ritmu i uspeli da zabeležimo pobedu – rekao je trener Čuakričkog Dušan Đorđević.