Burno na "Karađorđu": TSC slavio na Krstajićevom debiju, Lalatović zaradio isključenje (video)

05.02.2021

17:36 >> 20:55

0

Nije bilo dosadno na Karađorđu na otvaranju prolećnog dela sezone, TSC slavio sa 1:0 golom Petkovića

Na Karađorđu je otvoren prolećni deo sezone u Superligi. Ekipa Vojvodine je dočekala TSC iz Bačke Topole sa Mladen Krstajićem, debitantom na trenerskoj klupi u klupskoj konkurenciji i nakon 90 minuta velike borbe zadovoljniji sa terena otišli su gosti. Oni su golom Marka Petkovića slavili sa 1:0, a trenutak odluke dogodio se u 31. minutu.

Prvi pogodak u nastavku sezone pao je posle proigravanja Nenada Lukića do Đure Zeca koji je probio po levoj strani, potom šutirao sa desetak metara, a golman Nikola Simić je odbio loptu samo do strelca Petkovića.

Početak utakmice obeležio je neoprezni start Zeca, kada je želeći da do lopte stigne pre golmana Vojvodine Simića, nagazio po licu “jedinicu” domaćih. Kraj poluvremena pripao je Nenadu Lalatoviću, koji je isključen zbog žestokih prigovora arbitru dok su se svi akteri spremali da krenu na odmor u svlačionicu.