Bomba Zvezdinog klinca, pogledajte gol o kome se priča! Postignut je u meču u kome smo videli 8 golova! (VIDEO)

23.09.2021

07:56 >> 09:00

0

Sjajan pogodak Stankovića, ali je na kraju bilo uzalud

Copyright Printscreen/YouTube

Gol kola u Prvoj ligi Srbije postigao je igrač Crvene zvezde na pozajmici u Grafičaru Nikola Stanković!

On je u meču protiv Inđije u gostima dobio loptu koju mu je ostavio Mituljikić, takođe Zvezdin omladinac, a onda je sa oko 20 metara opalio i pogodio direktno leve rašlje golmana Vukašinovića.

Ali, to nije bilo sve što smo videli na ovoj utakmici. Stanković je gol dao u 24. minutu za 0:2 i delovalo je tada da je Grafičar na dobrom putu ka pobedi, ali je Inđija već do kraja poluvremena preokrenula i povela 3:2.

I tu nije bio kraj. U drugom poluvremenu, domaćin je stigao do čak 5:2, a onda je Goljanin u finišu ublažio poraz za konačnih 5:3.

Pogledajte gol Stankovića i najzanimljivije trenutke meča:

Stanković je inače zbog dobrih igara u Grafičaru nagrađen odlaskom na pripreme prvog tima Crvene zvezde. Sa crveno-belima ima ugovor do 2025, a u aprilu je napunio 18 godina.

Inđija je sada prva na tabeli Prve lige Srbije sa 19 bodova iz osam kola, dva više od Mačve i novosadske Mladosti. Grafičar je pretposlednji sa samo četiri osvojena boda.